K našim produktům nabízíme nepřeberné množství příslušenství.

Modul bariéry, který zajišťuje jiskrově bezpečné napájení s jiskrově bezpečnými obvody sériové komunikace RS485 a dvěma digitálními výstupy do prostředí mimo nebezpečí výbuchu.

Jiskrově bezpečný napájecí zdroj z nové generace příslušenství navržený pro přepočítávače ELCORplus a ELCORlite a záznamník y dat DATCOMplus a DATCOMlite.

Bezpečnostní oddělovací bariéra pro komunikační linku RS485(RS232) umožňující připojení přepočítávačů a záznamníků dat k vyčítacím systémům umístěným mimo prostředí s nebezpečím výbuchu

Modul CLO je převodník digitálního signálu na proudový výstup 4-20 mA pro zařízení ELCOR, ELCORplus, ELCORplus indexer, DATCOM, DATCOMplus a dále i pro starší zařízení verzí nanoELCOR, miniELCOR, midiELCOR a maxiELCOR (i ve verzích jako DATCOM).

PS-M a PS-M1 jsou jiskrově bezpečné napájecí zdroje z nové generace příslušenství navržené pro externí napájení integrovaného modemu v přepočítávačích a záznamnících dat ELCORplusDATCOMplus,
 
ELCORlite a DATCOMlite.

Oddělovač digitálních výstupů B-DO (B-DO/A) je bezpečnostní oddělovací bariéra pro digitální výstupy přístrojů ELCOR, ELCORplus, ELCORplus indexer, DATCOM a DATCOMplus.

Solární regulátor SRM slouží k trvalému dobíjení 12 V olověného VRLA akumulátoru buď ze solárního panelu, nebo z DC zdroje napětí. Jeho hlavní použití je zajištění zálohovaného externího napájení 12 V pro přepočítávače a záznamníky ELCORplus, ELCORplus indexer, DATCOMplus a připojené moduly příslušenství.

Oddělovač komunikace pro interní sběrnici B-IB je bezpečnostní oddělovací bariéra pro interní jiskrově bezpečnou komunikační sběrnici přístrojů ELCORplus, ELCORplus indexer a DATCOMplus.

Telemetrická a napájecí skříň TENAS-01 slouží jako doplněk přepočítávače a záznamníku dat. Je například  vhodná, pokud je potřeba zabezpečit dálkové přenosy dat z těchto přístrojů, popř. generovat signálové výstupy. Skříň TENAS-01 je určena do prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Infračervená optická hlavice HIE-04 slouží pro komunikaci s přepočítávači množství plynu firmy Elgas s.r.o. Hlavice je provedena v souladu s normou EN 62056-21 (bývalá IEC-1107). Připojuje se do PC do zásuvky sériového rozhraní USB a je konstruována pro rychlosti do 115200Bd.

Jiskrově bezpečný zdroj JBZ-02 v provedení montáže na lištu DIN 35mm s možností zálohování akumulátorem. Určen pro napájení produktů firmy Elgas (série xELCOR, xDATCOM, ELCOR-2 a microELCOR-2).

Trojcestný kohout PN-100 - kulový kohout s ovládáním ruční pákou DN 3  PN 100 Použitelný pro veškeré kapaliny a plyny neagresivní vůči materiálu těsnění NBR., tlaky do 100 bar, schváleno SZ 202 pro montáž v  libovolné poloze.