• ELGAS, s.r.o. je společnost střední velikosti s rozsáhlým výzkumným a vývojovým oddělením. Společnost vyvíjí a vyrábí technologicky vyspělá zařízení pro plynárenství, která reflektují nejnovější trendy v oblasti komunikačních technologií a sítích nové generace. Nově vyvinuté poznatky jsou ověřovány ve vlastní autorizované metrologické laboratoři, která zaručuje maximální přesnost vyráběných zařízení. Vysoká úroveň výrobních procesů je garantována certifikáty kvality, díky kterým společnost splňuje celou řadu nejnáročnějších norem.

    Společnost si svým neustálým vývojem a inovacemi drží krok s globálními trendy v oboru chytrého měření tzv. Smart meteringu. Vlastní vývojové zázemí a flexibilní rozhodovací schopnosti umožňují individuální přístup k potřebám zákazníků. Vzhledem k modulárním možnostem svých produktů dokáže společnost nabídnout technický návrh řešení na míru na měření, zpracování a přenos dat.

    Společnost si za dobu své existence vybudovala stabilní celosvětovou síť zkušených obchodních partnerů jak na Evropském, Asijském, Americkém a Australském kontinentu. Díky naplnění potřeb lokálního trhu se společnost již celou řadu let soustředí na export svých výrobků převážně na Evropský a Asijský trh, který tvoří většinový podíl obratu společnosti.

    Společnost dbá na minimalizaci zátěže životního prostředí ať již při výrobě, provozu či při recyklaci svých zařízení. Společnost ELGAS si je vědoma své společenské zodpovědnosti vůči Pardubickému kraji, ve kterém podniká, proto dlouhodobě podporuje řadu místních neziskových projektů a organizací.

Proč s námi
Stále na vrcholu
Neustálý vývoj od roku 1992
Celosvětové pokrytí
Pokrýváme poptávky celosvětově
Nové generace produktů
Již 4. inovativní generace EVC
Kompletní pokrytí měření
Pokrytí v plynárenském průmyslu
Veřejná měření
Vlastní Metrologická laboratoř
Přizpůsobení na míru
Modulární a flexibilní design EVC
Celosvětová kontrola plynu
Ve více než 70 zemích po světě
Nová inovativní řešení
Stále nové inovativní produkty