Jiskrově bezpečný obvod JBO-01

Jiskrově bezpečný obvod JBO-01

Jiskrově bezpečný obvod JBO-01

Popis zařízení

JBO-01 je určen pro transformaci vstupního napětí na jiskrově bezpečný binární výstup. Zejména je určen pro snímání přítomnosti síťového napětí nebo pro přizpůsobení jiných napěťových signálů za účelem připojení k binárním a impulsním vstupům elektronického záznamníku dat DATCOM.

Přehled a funkce

JBO-01 je vyráběn ve dvou provedeních podle rozsahu vstupního napětí. Základní provedení JBO-01 je určeno pro vstupní napětí 230Vst a  provedení JBO-01/A pro vstupní napětí 6 až 30 Vss, 6 až 26 Vst. Výstup JBO-01 je realizován tranzistorem s otevřeným kolektorem. Pro připojení na vstup DATCOMu je možno spojit výstupy tří JBO-01 do série (indikace výpadku v třífázové napěťové soustavě).

Na desce JBO-01 je umístěna zkratovací propojka ( jumper J1 ). Rozpojením této propojky v provedení JBO-01/A se zkrátí doba sepnutí a  rozepnutí výstupu. Tím je JBO-01/A předurčen pro sledování napěťových impulsů.

Modul JBO-01 je vestavěn do plastové krabičky určené k montáži na lištu DIN 35. Rozsvícení indikační LED diody na krabičce indikuje přítomnost vstupního napětí.


Rychlý kontakt

ELGAS, s.r.o.

Semtínská 211

Ohrazenice
533 53 Pardubice

E-mail: obchod@elgas.cz
Tel.: +420 466 414 500

Zobrazit kompletní kontakty >>


© 2021, Elgas s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑