Snímače

Snímače

Převodník teploty EDT 101

Převodník teploty EDT 101

Převodník teploty EDT 101 pro přepočítávače ELCOR a ELCORplus je miniaturní přesné zařízení pro měření teploty kapalných a plynných médií v aplikacích, které vyžadují vysokou přesnost měření a velmi malou spotřebu. Převodník má digitální rozhraní sběrnice RS 485, proto je ideální pro začlenění do moderních digitálních systémů.

Převodník tlaku EDT 96

Převodník tlaku EDT 96

Převodník tlaku EDT 96 pro nové přepočítávače ELCOR a ELCORplus je miniaturní přesné zařízení pro měření tlaku kapalných a plynných médií v aplikacích, které vyžadují vysokou přesnost měření a velmi malou spotřebu. Převodník má digitální rozhraní sběrnice RS 485, proto je ideální pro začlenění do moderních digitálních systémů.

Převodník tlaku EDT 23

Převodník tlaku EDT 23

Převodník tlaku EDT 23 je ideální pro moderní digitální systémy vyžadující vysokou přesnost, dlouhodobou stabilitu a nízkou spotřebu.

Převodník teploty EDT 34

Převodník teploty EDT 34

Převodník teploty EDT 34 se vyznačuje vysokou přesností měření a velmi malou spotřebou. Díky komunikačnímu rozhraní RS485 je ideální pro začlenění do moderních digitálních systémů.

Koncový spínač KS 06i

Koncový spínač KS 06i

Koncový spínač KS 06i je speciální provedení koncového spínače KS 06 určené pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu.


Rychlý kontakt

ELGAS, s.r.o.

Semtínská 211

Ohrazenice
533 53 Pardubice

E-mail: obchod@elgas.cz
Tel.: +420 466 414 500

Zobrazit kompletní kontakty >>


© 2020, Elgas s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑