Adaptér pro měření napětí DATCOM-V1

Adaptér pro měření napětí DATCOM-V1

Adaptér pro měření napětí DATCOM-V1

Popis zařízení

Adaptér pro měření napětí DATCOM-V1 je modul určený pro připojení k  elektronickému záznamníku dat DATCOM. S jeho pomocí je možné rozšířit elektronický záznamník dat tak, aby měřil a zaznamenával časové průběhy elektrického napětí s úrovní max. ± 60Vdc.

DATCOM-V1 má tři diferenciální napěťové vstupy s vysokým vstupním odporem určené pro připojení měřených napětí. DATCOM-V1 se připojuje k  elektronickému záznamníku DATCOM do konektorů namísto tlakových čidel. DATCOM-V1 je umístěn v plastové skříňce pro montáž na DIN lištu 35mm. Je určen pro montáž do rozvaděče. Pro připojení modulu do systému jsou na desce osazeny svorkovnice pro vodiče s maximálním průřezem 1.5mm².

Adaptér není určen do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Přehled a funkce

Adaptér pro měření napětí DATCOM-V1 má tři diferenciální vstupy pro měření napětí. Signál z každého vstupu je zpracováván samostatným obvodem. Měřené napětí je přivedeno na vstupní odporový dělič a filtr typu dolní propust. Takto upravený signál je zesílen přístrojovým zesilovačem a veden na výstup adaptéru, kam je připojen vstup elektronického záznamníku DATCOM. Adaptér DATCOM-V1 je napájen z  DATCOMu.


Rychlý kontakt

ELGAS, s.r.o.

Semtínská 211

Ohrazenice
533 53 Pardubice

E-mail: obchod@elgas.cz
Tel.: +420 466 414 500

Zobrazit kompletní kontakty >>


© 2020, Elgas s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑