Telemetrie a komunikace

Telemetrie a komunikace

DATCOM-AMR1

DATCOM-AMR1

Propojení GSM/GPRS komunikátoru DATCOM-AMR1 s přepočítávačem miniELCOR zajistí jednoduché a spolehlivé řešení pro dálkový přenos a odečty dat. Díky bateriovému provozu s možností externího napájení nabízí přístroj široké využití.

DATCOM-AMR2

DATCOM-AMR2

Bateriově napájený GSM/GPRS komunikátor DATCOM-AMR2 patří do kategorie telemetrických systémů pro vzdálený přenos dat přepočítávačů množství plynu. Díky své konstrukci jej lze instalovat do prostření s nebezpečím výbuchu.

!! Výroba byla ukončena !!

DATCOM-AMR3/E

DATCOM-AMR3/E

GSM/GPRS komunikátor DATCOM-AMR3/E patří do kategorie telemetrických systémů pro vzdálený a častý přenos dat přepočítávačů množství plynu. Je napájen síťovým napětím 230V a zálohován olověným akumulátorem. Instaluje se do prostředí mimo nebezpečí výbuchu.

DATCOM-AMR3/S

DATCOM-AMR3/S

GSM/GPRS komunikátor DATCOM-AMR3/S patří do kategorie telemetrických systémů pro vzdálený a častý přenos dat přepočítávačů množství plynu. Napájení je zajištěno z olověného akumulátoru dobíjeného solárním panelem. Díky své konstrukci jej lze instalovat do prostření s nebezpečím výbuchu v Zóně 2.


Rychlý kontakt

ELGAS, s.r.o.

Semtínská 211

Ohrazenice
533 53 Pardubice

E-mail:
Tel.: +420 466 414 500

Zobrazit kompletní kontakty >>


© 2019, Elgas s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑